Minecraft 1.20.73.01

(tam versiyon)

  • Android:   4,4+
    🕣 Güncellenmiş
  • Categoría
    İndir Minecraft
  • Minecraft PE 1.20.73
  • İndir

Minecraft PE 1.20.73 Bedrock (mediafire) , geliştiricilerin 1.20.70 sürümündeki oyunun stabilitesini etkileyen hataları düzeltmeyi amaçlayan yeni bir sürümüdür. Bu sürüm yalnızca Android cihazlar için tasarlanmıştır ve Nintendo Switch'i veya Xbox konsolunu etkilemez.

Minecraft 1.20.80'nin tam sürümünün bir sonraki sürümü eklendi

Düzeltmelerin listesi

  • Oyun sırasında zaman zaman ortaya çıkan hatalar giderildi.

Minecraft 1.20.73.01

Minecraft PE 1.20.73 sürümü herhangi bir yeni içeriğe sahip olmadığından, devasa sanal alanın parçası haline gelen yeni eklenen öğeleri ve çeteleri listeleyeceğim.

Bataklık adamı

Bu yaratık, maceracılar için çok ciddi bir tehdit olduğu Minecraft Dungeons'tan doğrudan dünyamıza geldi. Artık onunla blok evrende savaşabiliriz.

Bataklık İskeleti üç yerde ortaya çıkabilir: Normal Bataklıklar, Mangrov Bataklıkları ve Challenges Palace , burada doğrudan Challenge Spawner'dan ortaya çıkar. Savaş özelliklerine gelince, bu mafyanın sağlığı normal bir iskelete kıyasla daha az. HP rezervi 16 birimdir. Yaratık 3,5 saniye aralıklarla uzaktan saldırıyor. En büyük tehlike , oyuncuyu 5 saniye boyunca zehirleyen zehirli oklardır . Ve eğer geniş yerlerde tehlike oluşturmuyorsa, Testler Sarayı'nda kahraman için büyük bir sorun haline gelebilir.

Armadillo

Geliştiricilerin birçok ilginç etkileşim eklediği sevimli ve arkadaş canlısı bir çete. Bu yaratık, bu hayvanların gerçek yaşam alanlarına karşılık gelen Çorak Arazi ve Savannah'da ürer.

Armadillo oyuncular için bir tehdit oluşturmaz ve çok korkaktır, bu nedenle ona kısa bir mesafeye yaklaşmak için gizlice girmeniz gerekir. Aksi takdirde hayvan, kabuğunun içinde saklanacak ve ancak bir tehdit olmadığında kabuğundan çıkacaktır. Yaratıklar evcilleştirilemez ancak Örümcek Gözler kullanılarak çoğaltılabilir. Mağara örümcekleri de bu hayvanlardan korkar ve doğrudan temastan kaçınmaya çalışır.

Armadilloların asıl faydası, Kurt Zırhı oluşturabileceğiniz Kalkanlarıdır. Bu ekipman evcil hayvanınızın hayatta kalma şansını artırır. Kalkanların kendileri Fırça kullanılarak elde edilebilir.

Esinti

Sizi , Mücadele Odasına girmeye karar veren oyuncular için birçok zorluğa neden olacak başka bir çeteyle tanıştırmaktan mutluluk duyuyorum. Mafya, gücü inanılmaz hareketliliğinden gelen minyatür bir kasırga biçimindeki bir varlıktır. Breeze tek bir sıçrayışta çok büyük mesafeleri kat etme kapasitesine sahiptir . Fiziksel saldırının gücü oyuncu için tehlike oluşturmasa da mafya, Rüzgar Yükü yardımıyla kahramanı uçuruma atabilir.

Wind Charge , Breeze'in aynı zamanda ele geçirebileceğiniz ana silahıdır. Bir mafyayı öldürdüğünüzde 4 ila 6 küre düşer ve onları ele geçirirseniz rüzgarın gücünü alırsınız. Bu küreler, düşmanları uzak mesafelere itmenize, parkuru basitleştirmenize olanak tanır ve deneyimli oyuncuların ellerinde etkileyici bir tehdit oluşturur.

Ayrıca öldürülen Breeze, Minecraft oyun evreninin gelecekteki yeni silahı olan Mace'in yaratılmasında önemli bir bileşen olacak özel çubukları düşürür.

Genel olarak geliştiricilerin Minecraft PE 1.20.73 sürümüne eklediği en havalı yenilikleri listeledim. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin ve yeni içerikleri ilk deneyen siz olun.

Price $0

(Google Ads) Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

Yorumlar (0)
reload, if the code cannot be seen
Benzer oyunlar
Sigma Brawl
Sigma Brawl
Sigma Brawl, birçok avantajı olan başka bir Brawl Stars özel sunucu seçeneğidir. Bu proje, oyunun
v20.93
hit
upd
new
Çin Brawl Stars
Çin Brawl Stars
Çin Brawl Stars, yalnızca Çince olarak sunulan ünlü Android oyununun yüksek kaliteli bir
v55.3.2
hit
upd
new
GTA III – NETFLIX (Definitive Edition)
GTA III – NETFLIX (Definitive Edition)
GTA III – NETFLIX (Definitive Edition) adı verilen heyecan verici bir oyun projesi, oyuncuları açık
v1.83.44255649
hit
upd
new
Hello Neighbor (MOD - kilidi açıldı)
Hello Neighbor (MOD - kilidi açıldı)
Hello Neighbor (MOD - kilidi açıldı), Android cihazlar için "Komşunuzu Nasıl Alırsınız" kitabından
v2.3.8
hit
upd
new
Spider Fighter 3 (MOD - çok para)
Spider Fighter 3 (MOD - çok para)
Spider Fighter 3 (MOD - çok para), Spider-Man oyununun Android için başka bir versiyonudur. Burada
v3.31.10
hit
upd
new
Skibidi Tuvalet 63
Skibidi Tuvalet 63
Mod Skibidi Tuvalet 63, ana düşmanların tuvalet şeklindeki garip karakterler olduğu Minecraft için
hit
upd
new
YouTube ReVanced, Vanced'in bir benzeridir
YouTube ReVanced, Vanced'in bir benzeridir
YouTube ReVanced, Vanced'in bir benzeridir, yeni özellikler sunan resmi bir android uygulaması
v19.11.43
hit
upd
new
Ender sunağı
Ender sunağı
Minecraft dünyasında nasıl ışınlanacağınızı öğrenmek ister misiniz? Ender sunağı Modu ile
hit
upd
new